Blog

Jubileuszowy 10. Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa

W ten weekend jesteśmy na stadionie we Wrocławiu na jubileuszowym dziesiątym Festiwalu Dobrego Piwa.

więcej

Bielawski browar pracuje w świątecznej atmosferze wspierając św. Mikołaja

WESOŁYCH ŚWIĄT

 

więcej

IV Festiwal piwa w Opolu

Zapraszamy państwa już w najbliższy weekend czyli od Piątku do Niedzieli na rynek w Opolu. Będzie można spróbować tam naszego Piwa jak i innych specjałów na IV już Festiwalu Piwa w Opolu serdecznie zapraszamy.???

więcej

Spróbujcie naszego kwasu chlebowego ”Młody buk”

Orzeźwiający napój bezalkoholowy. W smaku i barwie przypominający napoje typu cola, jednak zawierający zdecydowanie więcej wartości odżywczych i mniejszą ilość cukru. Tradycyjny napój z kresów wschodnich. Produkt całkowicie naturalny, bez sztucznych barwnikówi i konserwantów.
Warzony metodami tradycyjnymi wg receptur naszych  browarników.

więcej

VI Jarmark Garncarski

Zapraszamy!??
Piwo Sowie dołącza do ekipy VI Jarmarku Garncarskiego!
Widzimy się w Nowogrodźcu ????

więcej

Festiwal Światła

Przed nami pracowity weekend 
Z ekipą wyruszamy do Międzyrzecza żeby zapewnić wam dużą ilość dobrego piwa ???
Zapraszamy! ???

więcej

Gala Pary 2018

Już w najbliższą sobotę i niedzielę będzie można nas spotkać w Jaworzynie Śląskiej na Gali Pary, którą organizuje Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku.??? Będzie to międzynarodowy zlot czynnych zabytkowych lokomotyw. Gala Pary jest wydarzeniem łączącym w sobie najlepsze tradycje i dorobek Gali Parowozów z techniką rolną i użytkową. ???
Do zobaczenia! ???

 

więcej

Duma nas rozpiera!!!

Polska Akademia Smaku doceniła nasze wyroby wyróżniając Piwo Sowie Marcowe nagrodą w konkursie o tytuł „Najlepszy Smak Dolnego Śląska 2018 r.” Podobny laur powędrował do dystrybuowanego przez nas kwasu chlebowego ciemnego Młody Buk. Od dzisiaj chwalimy się… Europą Na Widelcu!!!

więcej

Przed nami pracowity weekend…

W sobotę, 23 czerwca, na Rynku w Lądku Zdroju będziemy bawili Was podczas Nocy Świętojańskiej. Tego samego dnia umilimy degustację wybornych potraw podczas Festiwalu Gulaszu, w Parku Jordanowskim w Walimiu. Tak w sobotę, jak i niedzielę (23-24 czerwca), szukajcie nas w Środzie Śląskiej na Pierwszym Zlocie Food Trucków. I na koniec – w niedzielę, na Stadionie Miejskim w Dzierżoniowie uczestniczyć będziemy w cyklicznej akcji „Promocji Produktów Regionalnych. Serdecznie zapraszamy.

więcej