Piwo Sowie Jasne Pełne

To piwo o wyczuwalnej chmielowej goryczce, oraz mocno wyczuwalnej pełni, uzyskanej dzięki odpowiednio przeprowadzonym procesom warzenia. Najlepiej smakuje schłodzone w szerokiej szklance i towarzystwie znajomych! Składniki znajdujące się w butelce piwa jasnego to : woda, słód jęczmienny, chmiel goryczkowy, chmiel aromatyczny oraz drożdże. Piwo to, jest piwem pasteryzowanym o ekstrakcie 12,2% wag. i zawartości alkoholu 5,6 % obj.

Piwo Sowie Pils

To piwo o wyraźnie wyczuwalnej chmielowej goryczce oraz aromatach kwiatowych i ziołowych pochodzących z odpowiednio dobranych chmieli aromatycznych. Profil smakowy piwa jest tu już mocno wyczuwalny zaraz z nabraniem go do ust. Orzeźwiający i wyraźny smak zachwyci każdego fana piw regionalnych. Składniki znajdujące się w butelce piwa pils to : woda, słód jęczmienny, chmiel goryczkowy, chmiel aromatyczny oraz drożdże. Piwo to, jest piwem pasteryzowanym o ekstrakcie 12,6% wag. i zawartości alkoholu 5,8 % obj

Piwo Sowie Marcowe

To piwo o pięknej bursztynowej barwie, charakteryzujące się dużą słodowością i przyjemnymi w odbiorze chmielowymi aromatami. W smaku zauważalna delikatna goryczka z nutami karmelowymi, wszystko za sprawą mieszanki słodów monachijskich i karmelowych.
Składniki piwa marcowego: słód jęczmienny, chmiel goryczkowy, chmiel aromatyczny, woda, drożdże.
Ekstrakt - 13,8% wag
Zawartość alkoholu 6,3% obj.

Piwo Sowie Miodowe

Piwo o przepięknej złocistej barwie z dodatkiem wielokwiatowego miodu podbijającego treściwość.
Ekstrakt: 12,0
Alkohol: 5,6 %
Goryczka: 1/6
Składniki: woda, słód jęczmienny, chmiel goryczkowy Sybilla, chmiel aromatyczny Lubelski, drożdże, naturalny miód wielokwiatowy, aromat miodowy

Ekstrakt: 12,0
Alkohol: 5,6 %
Goryczka: 1/6

Piwo pasteryzowane, niefiltrowane

Piwo Sowie Pszeniczne

To orzeźwiający trunek o delikatnych aromatach bananowych i cytrusowych, stanowiących efekt procesu fermentacji odpowiednio dobranego szczepu drożdży. Wyczuwalny lekki zapach kwiatowy z szlachetnego gatunku chmielu użytego podczas gotowania.
Składniki znajdujące się w butelce piwa pszenicznego to : woda, słód pszeniczny jęczmienny, chmiel goryczkowy, chmiel aromatyczny oraz drożdże.

Piwo to, jest piwem pasteryzowanym, ekstrakcie 12% wag. i zawartości alkoholu 4,7 % obj.

Poznaj nasze nowe piwa Nowofalowe

Przepięcie - Summer Ale

Składniki: Woda, słód pale ale, słód pszeniczny, słód karmelowy, chmiele aromatyczne i goryczkowe. Piwo niefiltrowane i niepasteryzowane
Rześkie piwo górnej fermentacji idealne na upalne dni lata. Dzięki zastosowaniu amerykańskich odmian chmieli Amarillo i Cascade nadaliśmy piwu cytrusowo-grejpfrutowego charakteru.
Ekstrakt 11,6 %wag. Alk 4,5% obj

Amper - American Pale Ale

Składniki: Woda, słód pale ale, słód pszeniczny, słód karmelowy, chmiele aromatyczne i goryczkowe. Piwo niefiltrowane i niepasteryzowane. Średnio goryczkowe piwo górnej fermentacji o charakterze cytrusowo-żywicznym uzyskanym z amerykańskich chmieli Cascade Mosaic i Equanot.
Ekstrakt 11,6% wag. Alk 4,5% obj

Bateria - Australian Lager prosto z Bielawy.

Piwo dolnej fermentacji z dodatkiem chmielu Vic Secret nadającego nuty cytrusowo-tropikalne. Składniki: Woda, słód pilzneński, słód monachijski chmiele aromatyczne i goryczkowe, drożdże
Ekstrakt 12,2 %wag. Alk 5,6% obj

Rezystor - Milk Stout

Aksamitne ciemne piwo, które urzeka lekką palnością i słodyczą od dodanej laktozy. Do określenia tego stylu często używa się również na-zwy „cream stout” bądź ‘’sweet stout”. Piwo charakteryzuje się ciem-ną barwą, a także smakiem będącym mieszanką czekolady, palonego zboża oraz kawy.
Ekstrakt: 16
Alkohol: 4,5%
Goryczka 3/6